Bize Ulaşın

Hakkımızda

Hakkımızda

Pınar Metal

Firmamız 1977 yılında bronz döküm imalatı yapmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. 1993 yılından bu yana ise Avrupa’nın öncü firmaları ile yaptığı iş ortaklıkları ile mühendislik plastikleri ve metal ürünlerinde sanayinin ihtiyaç duyduğu malzemeleri en üst kalite ve en doğru fiyatla müşterilerine sunmaktadır.

 

Kurulduğu günden bu güne hizmet ve kaliteden ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firmamız, her sektöre hitap eden geniş ürün yelpazesi ve 3 şubesi ile bugün sanayiinin her alanında sanayicinin yanında yer almaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

“Demir Harici Metal Ve Plastik Alım Satım Ve İthalatı” alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

  • Dünya çapında metal ve plastik yarı mamül üretim yapan en büyük firmalar ile ortaklık yaparak en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak,
  • 40 Yıllık tecrübemizi kalitemiz ile birleştirerek sektöründe tercih edilen bir firma olmak,
  • Tüm süreçlerinde müşteri odaklı çalışmak,
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek