Türkçe | English

0 224 443 36 30

Hakkımızda

About Img

Hakkımızda

Pınar Metal Plastik Ltd. Şti. 1993 yılında Bursa Ulu Cadde’de sanayiinin ihtiyaç duyduğu metal ve plastik malzemelerin satışını yapmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kendi bünyesinde ürettiği metallerin yanı sıra stoklarına bir çok metal ve plastik yarı mamul ürünlerini de eklemiştir.


Geçen yıllarda ürün gamını ve ithalat ayağını genişleten Pınar Metal Plastik, Ocak 2004’te Beşevler Nilüfer Ticaret Merkezi’nde 2 şubesinin kapılarını açmıştır.


Çok geçmeden hemen 4 sene sonra, 2008 Kasım’ında ise Alüminyum kesim hizmeti veren 3. Şubemiz yine Nilüfer Ticaret Merkezinde faaliyetlere başlamıştır.


Bugün ise imalatın yanı sıra, Dünya çapında metal ve plastik sektörünün öncü firmalarının Bursa’daki satış noktasıdır. Konusunda lider olan Pınar Metal Plastik Bursa ve çevre illere toptan veya perakende satış ile en iyi ürünü, en doğru fiyat ile sunmaktadır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

“Demir Harici Metal Ve Plastik Alım Satım Ve İthalatı” alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

  • Dünya çapında metal ve plastik yarı mamül üretim yapan en büyük firmalar ile ortaklık yaparak en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak,
  • 40 Yıllık tecrübemizi kalitemiz ile birleştirerek sektöründe tercih edilen bir firma olmak,
  • Tüm süreçlerinde müşteri odaklı çalışmak,
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek